استان ها

اولین سفر کاری استاندار گیلان به شهرستان ماسال

اولین سفر کاری استاندار گیلان به شهرستان ماسال
دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان اولین سفر کاری خودرا صبح روز جمعه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۰ از ماسال آغاز نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال استاندار گیلان صبح امروز مورد استقبال امام جمعه، نماینده مردم، فرماندار و مقامات محلی شهرستان قرار گرفت.

دکتر عباسی با حضور در مزار شهدای شهرستان به مقام شامخ شهدای والامقام شهرستان ادای احترام کرد .
در ادامه استاندار گیلان از روستای ملی چوب تراشی شالما، یک واحد تولیدی اشتغال زایی دربهای صد سرقت، جاده ماسال به پونل در محدوده روستای اولم بخش شاندرمن بازدید به عمل آورد.

دکتر عباسی در ادامه از یک واحد تولید درب‌های ضد سرقت با ظرفیت صادراتی و حدود ۵۰ نفر اشتغال بازدید و دستور حل مشکل این واحد تولیدی دا صادر نمود.  
مقام عالی دولت در استان از راه ارتباطی روستای اولم از توابع بخش شاندرمن نیز بازدید و با شماری از مردم این روستا صمیمانه گفتگو و از نزدیک مشکلات و خواسته های آنها را شنیده و دستور رسیدگی صادر نمود.

روستای ملی چوب تراشی شالما در ۱۲ کیلومتری جنوب غربی ماسال قرار دارد و از ۴۰۰ نفر جمعیت این روستا ۲۰۰ نفر به حرفه و هنر چوب تراشی اشتغال دارند. این روستا در پانزدهم دی ماه سال ۱۳۹۹ گواهینامه ملی چوپ تراشی رااز سوی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گرفته است.

حضور در جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات حوزه راه‌های ارتباطی شهرستان و شرکت در نماز عبادی-سیاسی جمعه ماسال از دیگر برنامه‌های سفر استاندار بود.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا