سلامت و محیط زیست
موضوعات داغ

به دنبال باران واکسن کرونا بودیم، سیل واکسن آمد

به دنبال باران واکسن کرونا بودیم، سیل واکسن آمد

تسنیم: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در شرایطی که به دنبال باران واکسن کرونا بودیم، اما سیل واکسن جاری شد.

بهرام عین‌اللهی: 

*  در شرایطی که دولت را تحویل گرفتیم که اصلاً واکسن کرونا نداشتیم و میزان ذخیره واکسن ما صفر بود که به لطف الهی با ورود آقای رئیس‌جمهور و سایر اعضای کابینه از جایی که فکر نمی‌کردیم خداوند نعمت‌های خود را رساند.

* در شرایطی که به دنبال باران واکسن کرونا بودیم، اما سیل واکسن جاری شد و فقط ظرف امروز و فردا 15 میلیون دوز واکسن کرونا وارد کشور می‌شود. بنابراین از نظر واکسیناسیون بهترین وضعیت را داریم و هیچ نگرانی و کمبودی هم در این حوزه احساس نمی‌کنیم.

* (با بیان اینکه تاکنون 32 میلیون دوز واکسن کرونا به هموطنان تزریق کرده‌ایم): همچنین تا پایان شهریورماه 50 میلیون دوز واکسن دیگر وارد کشور می‌شود که می‌تواند واکسیناسیون را به سطح مطلوبی برساند.

* با تزریق این میزان دوز واکسن اطمینان داریم که از شدت مرگ‌ومیر کرونایی به شدت کاسته می‌شود؛ اما به هرحال بحران کرونا تا چند سال آینده همچنان در کل دنیا وجود خواهد داشت.

* همه کارگران را بدون رده‌بندی و اولویت سنی می‌توانید واکسینه کنید؛ چرا که جمعیت کارگران محدود است و از طرفی هم نقش مهمی در اقتصاد جامعه دارند و در یک فضای تجمعی کار می‌کنند.

* تا امروز همه استادان دانشگاه در برابر ویروس منحوس کرونا واکسینه شدند و دانشجویان هم باید به سرعت واکسن کرونا را تزریق کنند تا بتوانیم بدون دغدغه دانشگاه‌‌ها را بازگشایی کنیم.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا