اجتماعی
موضوعات داغ

درگیری پلیس با اعضای یک باند مسلح قاچاق

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری پلیس با اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر در محور سراوان به خاش و کشف یک تن و ۲۴۶ کیلو مواد افیونی خبر داد.

مهر نوشت: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری پلیس با اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر در محور سراوان به خاش و کشف یک تن و ۲۴۶ کیلو مواد افیونی خبر داد.

سردار احمد طاهری اظهار داشت: روز گذشته در درگیری جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های ایرانشهر، سراوان و خا ش که با هدایت فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان انجام شد، یک باند قاچاق مواد افیونی در محور سروان به خاش منهدم شد.

وی افزود: در این عملیات ضربتی و مقتدرانه تکاوران انتظامی استان سیستان و بلوچستان با توقیف ۳ دستگاه خودروی ۴۰۵ و یک دستگاه سواری زانتیا ضمن دستگیری ۴ سوداگر مرگ و توقیف هر چهار دستگاه خودرو قاچاقچیان، مقدار یک تن و ۲۴۶ کیلو و ۳۶۰ گرم تریاک به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای شناسایی شده این باند، تصریح کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال و مستمر دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا