جهان
موضوعات داغ

حزب‌الله: برای واردات سوخت از ایران اقدام کرده‌ایم

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت که این جنبش برای واردات بنزین و گازوئیل از ایران اقدام کرده است و این کار مقداری زمان می‌برد.

شفقنا: معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت که این جنبش برای واردات بنزین و گازوئیل از ایران اقدام کرده است و این کار مقداری زمان می‌برد.

شیخ «نعیم قاسم» به رادیو نور لبنان گفت که حزب‌الله در تمامی مصائب کنار مردم لبنان ایستاده و لبنانی‌ها نیز به این حقیقت اطمینان دارند، اما امکانات حزب الله آن مقداری نیست که بتواند بحران فعلی لبنان را حل کند و در این باره باید حکومت لبنان وارد شود.

حزب‌الله: برای واردات سوخت از ایران اقدام کرده‌ایم

معاون سید حسن نصرالله در خصوص بحران سوخت در لبنان نیز گفت که این جنبش برای واردات بنزین و گازوئیل از ایران اقدام کرده است و این کار مقداری زمان‌ می‌برد اما در زمان خودش ثمره‌اش را نشان خواهد داد.

او رئیس بانک مرکزی لبنان را مسئول بخش زیادی از بحران فعلی در این کشور دانست و گفت که او مسئولیت بزرگ و خطیری دارد و به دلیل کارشکنی باید محاکمه شود.

نعیم قاسم تأکید کرد که حزب‌الله به دنبال جنگ نیست اما در مقابل تجاوز و حمله دشمن نیز منفعل نخواهد بود و عملیات هفته گذشته حزب‌الله علیه رژیم صهیونیستی به دقت محاسبه شده و طبق دستورالعمل‌ها صورت گرفت و اینگونه نیست که حزب‌الله بخواهد مردم را سپر خود قرار دهد.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا