استان هاسلامت و محیط زیست
موضوعات داغ

بیمارستان صحرایی در بندرعباس برپا شد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هرمزگان از برپایی بیمارستان صحرایی برای پذیرش مبتلایان به کرونا در شهرستان بندرعباس خبر داد.

ایرنا: مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هرمزگان از برپایی بیمارستان صحرایی برای پذیرش مبتلایان به کرونا در شهرستان بندرعباس خبر داد.

منوچهر دانشمند با اعلام این خبر به رسانه ها اظهار داشت: این بیمارستان صحرایی با ۲۴ تخت در محوطه بیماستان شهید محمدی بندرعباس و به دلیل وضعیت بسیار بحرانی هرمزگان از نظر شیوع کرونا راه اندازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۵۰ هزار دوز واکسن ایرانی کوو ایران برکت نیز در اختیار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان قرار گرفته است.

دانشمند تصریح کرد: از همه مردم خواستاریم تا شرایط بحرانی را درک کرده و با رعایت پروتکلهای بهداشتی، به بهبود وضعیت و قطع زنجیره انتقال کرونا کمک کنند زیرا که بدون همکاری مردم شرایط عادی نخواهد شد.

وضعیت شیوع کرونا در هرمزگان فراتر از بحران بوده و علاوه بر بیمارستان فوق، یک بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه نیز برای ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا آماده شده است.

به دستور استاندار هرمزگان یک بیمارستان موقت دیگر هم در محل برگزاری نمایشگاه بندرعباس در حال آماده سازی برای پذیرش مبتلایان به کرونا است.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا