دیگر
موضوعات داغ

علم‌الهدی: به خوبی در منطقه، رمی جمرات کردیم

ایسنا: امام جمعه مشهد گفت: ما در تمام این ۴۲ سال، عمده مناسک حج از جمله رمی جمرات را انجام داده‌ایم و نه تنها موفق شدیم در سرزمین خود آثار شیطان بزرگ را از بین ببریم، بلکه در منطقه نیز رمی جمرات را به خوبی انجام داده‌ایم.

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی:

* امروز روز دوازدهم ذی‌الحجه است و در این روز حجاج از سرزمین منا به مکه برمی‌گردند و آخرین اعمال حج را به جا می‌آورند. در این روز مهمترین عمل، رمی جمرات است.

* خوشا به سعادت مردم غیور و دلاور افغانستان. خوشبختانه مردم این کشور امسال موفق به انجام یک حج کامل شدند و توانستند آمریکا را که شیطان بزرگ است، رمی جمره کنند و از سرزمین خود اخراج کنند. امیدواریم که عزیزان ما در عراق و حشدالشعبی قهرمان نیز بتوانند این مناسک را انجام دهند و ناپاکی آمریکا را هر چه زودتر از سرزمین عتبات پاک کنند.

* ما می‌توانیم در درگاه خداوند ادعا کنیم ما در تمام این ۴۲ سال، عمده مناسک حج از جمله رمی جمرات را انجام داده‌ایم و عمر مردم ما در مقابله با شیاطین بزرگ گذشته است و ما نه تنها موفق شدیم در سرزمین خود آثار شیطان بزرگ را از بین ببریم، بلکه در منطقه نیز رمی جمرات را به خوبی انجام داده‌ایم. این از جمله برکات انقلاب است که در سایه خون شهدا و مردم غیور ما به دست آمده است.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا