اجتماعی
موضوعات داغ

مشکلات سکونتگاه‌های غیررسمی با تأمین منابع لازم برطرف می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  اردبیل ، سید غنی نظری‌خانقاه صبح امروز در بازدید از پروژه‌های بازآفرینی شهرستان خلخال اظهار داشت: بازآفرینی شهری و نیز رسیدگی به وضعیت توسعه‌ این شهرستان با پیگیری‌های به عمل آمده در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور در راستای دستیابی به عمران آن شاهد تحقق اهداف مورد نظر بوده‌ایم.

وی بیان کرد: پیگیری‌های لازم برای تأمین اعتبار به پروژه‌های بازآفرینی شهری با 20 میلیارد ریال اعتبار در دستور کار قرار گرفته تا این شهرستان نیز از توسعه متوازن شهری بهره‌مند شده و حاشیه شهرها نیز از امکانات شهری بتوانند به نحو احسن استفاده کنند که این موضوع به نوبه خود بسیار حائز اهمیت است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل تصریح کرد: برای افزایش اعتبارات موردنیاز اجرای طرح بازآفرینی پایدار شهری خلخال تمام تلاش خود را به‌کار خواهیم گرفت و به همین منظور برنامه‌ریزی‌های خوبی برای ارتقای خدمات شهروندی به مردم و اجرای طرح‌های توسعه و عمران شهری در منطقه در دستور کار است.

نظری‌خانقاه ادامه داد: توسعه متوازن شهری و تکمیل راه‌سازی بازار و نیز اجرای طرح‌های بازآفرینی در بازار این شهرستان نیز با استفاده از امکانات و خدمات زیربنایی و روبنایی و بهره‌گیری از توانمندی‌های اقتصادی برای 40 پروژه در نظر گرفته شده که 19 پروژه با 250 میلیارد ریال اجرا و مابقی نیز برای اجرا آماده هستند.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا