گیلان

دستگاه‌هادر مورد مسائل روستایی با یکدیگر وحدت رویه داشته باشند

رشت – ایرنا – امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه هنوز برخی دستگاه ها از قوانین همدیگر خبر ندارند ، گفت: با این بی خبری روستاییان نباید دچار آزار شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت در جمع نمازگزاران در مصلی این شهر اظهار داشت: در مواردی دستگاهی به روستاییان مجوز ساخت و ساز می دهد ، روستایی هزینه می کند و دستگاه دیگر می گوید خلاف است.

وی تاکید کرد که محیط زیست، منابع طبیعی و سایر دستگاه های مرتبط باید در این ارتباط هماهنگی داشته و از قوانین همدیگر با خبر باشند.

خطیب جمعه رشت در بخشی دیگر از سخنانش افزود: امروز شاهد ذلت خوی استکبار در منطقه هستیم ، غرب آسیا نباید میدان تاخت و تاز استکبار جهانی باشد بلکه این جبهه مقاومت است که باید برای خودشان تصمیم بگیرند.

آیت الله فلاحتی بیان داشت: ذلت آمریکا را در سایه مقاومت، شهدای مدافع حرم و در سایه رهبر مقاومت سپهبد شهید قاسم سلیمانی می دانیم.

وی با بیان اینکه شیعه در سایه رهبری و امام راحل تکیه گاه برای همه فرق اسلامی شده است، افزود: انقلاب اسلامی ۴۳ سال در سایه تلاش های مردم و رهبری و تدبیر رهبری پایگاه، محور و تکیه گاه برای همه امت ها حتی ملت های غیرمسلمان شده است.

خطیب جمعه رشت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فرارسیدن سالروز پذیرش قطعنامه ۵۹۸ اظهار داشت: پذیرش قطعنامه از سوی امام راحل را تدبیری مدبرانه  دانست تا کشور را از آسیب های تلخ بیشتر مصون کند.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا