گیلان

پیگیری قضایی سرنوشت مافیای فساد کارخانه دخانیات

سید علی آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره وضعیت کارخانه دخانیات گیلان اظهار کرد: در چند ماه اخیر کارخانه دخانیات در مورد بی‌مهری و ظلم قرار گرفته و در چند ماه اخیر سال جاری این ظلم شدت گرفته است.

وی با بیان اینکه کارخانه دخانیات گیلان به لحاظ تولید و توسعه زیرساخت‌ها در حال آب رفتن است گفت: انگار دست‌ها و اراده ناموجهی در تهران وجود دارد که می‌خواهند کارخانه را به سمت تعطیل و تضعیف شدن بکشانند تا این کارخانه نیز سرنوشت سایر کارخانه‌های تعطیل‌شده را تجربه کند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر پیگیری حقوق مردم و ممانعت از تکرار سریال نابودی کارخانه‌های گیلان خاطرنشان کرد: به‌طورجدی پیگیر بوده و اجازه نخواهیم داد که بار دیگر به‌حق مردم گیلان ظلم و اجحاف صورت بگیرد و عده‌ای به‌عنوان مافیای فساد و منفعت‌طلب و مافیای معامله در این استان ریشه بدوانند.

آقازاده با اشاره به خسارت‌هایی که تا امروز کارخانه دخانیات گیلان متحمل شده و ظرفیت بالایی از این مجتمع و به تعطیلی کشانده شده است گفت: آنچه معلوم است اینکه اراده‌ای در سیستم معیوب دخانیات کشور وجود دارد که مایل است این کارخانه را تضعیف و تعطیل کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این موضوع از طریق قوه قضاییه پیگیری شده و اجازه تکرار سرنوشت دیگر کارخانه‌ها داده نمی‌شود افزود: هشدار می‌دهم به کسانی که به دلیل سودجویی و بی تعهدی در مسیر اجحاف به کارخانه دخانیات قدم برداشتند، بدانند که در ردیف خائنین قرار داشته و منتظر اشد مجازات از طریق سیستم قضایی باشند.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا