جهان

واکنش مادر «بریتنی» به دعوای او و پدرش

لین، مادر بریتنی اسپیرز، گفته است که در مورد ادامه قیمومت دخترش «احساسات متضادی» دارد.

لین در گفت‌وگو با نشریه «نیویورکر»، به مبارزه حقوقی دختر خواننده‌اش برای رهایی از ۱۳ سال قیمومت اشاره کرد.

این مطلب، لین ۶۶ ساله را که اهل ایالت لوئیزیانا و پیش‌تر صاحب یک مهد کودک و نیز معلم مدرسه ابتدایی بوده است، «بسیار مودب» توصیف کرده است، اما در ادامه می‌نویسد که «او از دادن پاسخ به سئوال‌های دقیق در مورد دادرسی خودداری کرد.»

به گفته «جیا توُلِنتینوُ» و «رونان فارو»، گزارشگران نیویورکر، مادر بریتنی ضمن صحبت «نجوا» می‌کرده، زیرا نگران بوده است که اعضای خانواده وارد اتاق شوند و او را هنگام گفت‌وگو با یک خبرنگار ببینند. اوهشدار داد که اگر چنین پیشامدی رخ دهد، باید «بی‌مقدمه تلفن را قطع کنم.»

لین در اشاره به وضعیت حقوقی بریتنی که پول و کلیه فعالیت‌های او را از سال ۲۰۰۸ زیر کنترل (پدرش) قرار داده است، گفت: «من در مورد همه چیز احساسات متضادی دارم. نمی‌دانم چه فکر کنم…. بسیار دردناک و بسیار نگران کننده است.»

او افزود: «حالم خوب است. من خوب می‌توانم افکارم را منحرف کنم.»

لین درسال ۲۰۰۶ پس از ۲۶ سال زندگی مشترک با پدر بریتنی، از او جدا شد و دیگر همسر او نیست، اما گزارش‌هایی نیز حکایت از أن داشته است که آن دو در سال ۲۰۱۰، پیش از جدایی قطعی در سال ۲۰۲۰، بار دیگر با یکدیگر آشتی کرده بوده‌اند. گفت‌وگو با لین، در پی شهادت جنجال برانگیز بریتنی در دادگاه در روز ۲۳ ژوئن، منتشر شده است. بریتنی که برنده جایزه «گرمی» است، به روشنی گفت که خواهان پایان گرفتن قیمومت پدرش است.

او گفت: «پدرم و دیگر کسانی که در این قیمومت دخالت دارند، از جمله مدیر برنامه‌هایم، باید پشت میله‌های زندان باشند. من به دنیا گفته‌ام که حالم خوب است و شادم، اما دروغ است. شاد نیستم، نمی‌توانم بخوابم. سخت عصبانی‌ام، این وضعیت جنون‌آمیز است و افسرده‌ام.»

بریتنی ۳۹ ساله در جریان شهادتش به چند مورد، از جمله این نکته اشاره کرد که پس از آن که اعلام کرده بود مدتی از برنامه‌های زنده کناره‌گیری می‌کند، او را مجبور به مصرف داروی «لیتیوم» (مخصوص مشکلات روانی) کرده بوده‌اند.

اسپیرز همچنین افشا کرد که می‌خواهد بار دیگر بچه‌دار شود، اما قیم‌هایش به او اجازه رجوع به پزشک و برداشتن وسیله جلوگیری از بارداری «آیو دی» را از داخل رحمش نمی‌دهند.

او خطاب به دادگاه گفت: «حس می‌کنم (آن ها) علیه من تبانی کرده‌اند. حس می‌کنم ارعاب شد‌ه‌ام و سخت تنها هستم.»

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا