اجتماعی

نظارت سختگیرانه مجلس بر فعالیت دولت منتخب به نفع مردم

سیدعلی آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به نقش نمایندگان مجلس به‌عنوان نظارت بر عملکرد دولت منتخب اظهار کرد: اگرچه نمایندگان مجلس بر اساس معیار باهدف مشارکت حداکثری و اجماع بر اقبال عمومی قبل از انتخابات نقش ایفا کردند اما با انتخاب دولت منتخب نقش نظارتی مجلس محکم‌تر و سخت‌گیرانه خواهد بود.

وی با اشاره به جایگاه قانونی نمایندگان در مجلس گفت: تعامل تخصصی و منطقی با دولت همچون دولت‌های گذشته وجود خواهد داشت اما نمایندگان مجلس در بحث نظارت و قانون‌گذاری ذره‌ای از وظایف نمایندگی خود کوتاه نخواهد آمد و نظارت جدی به نفع مردم را در دستور کار قرار خواهند داد.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظارت و پیگیری بر مطالبات مردم اولویت نمایندگان مجلس یازدهم است، افزود: نمایندگان با وظیفه مطالبه‌گری و نظارت بر کار دولت منتخب، اجازه نخواهند داد که امید مردم ناامید شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم سربلند ایران اسلامی با همه فشارها و بمباران رسانه‌ای دشمن، حماسه بزرگی خلق کرده‌اند، گفت: مردم با امید به تغییر وضع موجود، نقشه دشمن را نقش بر آب کرده  و امیدوارند تا اعتماد آنان به رئیس دولت منتخب، منتج به  بهبود وضعیت اقتصادی شود.

طراحی سایت در رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا